Berberoğlu Çay - Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

Berberoglucay.com, berberoglucay.com.tr veya www.berberoglucay.com.tr internet sayfalarına girdiğinizde, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:


Anılan web sayfalarının içeriğinin telif hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı ("Berberoğlu Tarım Gıda Sanayii İnşaat Taahhüt Nak Tic. Ltd. Şti.") aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. Berberoğlu Tarım Gıda’nın önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. Berberoğlu Tarım Gıda, web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama ve bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece Berberoğlu Tarım Gıda’nin yazılı iznine tabidir. Berberoğlu Tarım Gıda web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı belirtilmek şartıyla serbesttir.

Site ve içeriği, kullanıcıya kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır. Berberoğlu Tarım Gıda web sayfalarının içeriği, "genel amaca aykırı olmamak şartıyla olduğu gibi" ve "mevcut olduğu sürece" esasına dayanarak verilmiştir. Berberoğlu Tarım Gıda, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. Berberoğlu Tarım Gıda, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. Berberoğlu Tarım Gıda, bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı Berberoğlu Tarım Gıda’ya bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacıyla, Berberoğlu Tarım Gıda, üçüncü kişilerin sahip olduğu internet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. Berberoğlu Tarım Gıda’nın bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten, Berberoğlu Tarım Gıda dışındaki bir siteye olan link, Berberoğlu Tarım Gıda’nın o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine, örneğin e-posta ya da Berberoğlu Tarım Gıda web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek, (a) içeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini, (b) herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özelliklere karşı tarama yapmak ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi, (c) içeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği Berberoğlu Tarım Gıda’ya sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve Berberoğlu Tarım Gıda’nın içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini ve (d) bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir üçüncü kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Berberoğlu Tarım Gıda kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. Berberoğlu Tarım Gıda, istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan her türlü içeriği çıkarabilir.

Berberoğlu Tarım Gıda, işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması, yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye Berberoğlu Tarım Gıda’dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.

Berberoğlu Tarım Gıda alışverişlerde uluslararası standart olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankanın sanal posuna (VPOS – Virtual Point Of Sale) gönderilir ve üçüncü şahıslar tarafından görülmesi engellenir.

Sitemizde kredi kartı işlemi her aşamada güvenlik altına alınmıştır.

  • Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
  • Berberoğlu Tarım Gıda kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.
    SSL (Secure Socket Layer) bağlantısının aktif durumda olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz anda, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan yeşil renkli kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

  • Standart Güvenlik Duvarları
  • Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Berberoğlu Tarım Gıda sunucuları, bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak kişisel bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

  • Site İçi Veri Güvenliği
  • Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde, siz ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kartı bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.